Sdílet
NOVINKY

Novinky

Novinky

Oznámení:

 • Nabídka spolupráce pro všechny
 • Máte trošku obchodního ducha, nebojíte se oslovit své známe? Máte o kolo sebe hodně lidí, kteří mají firmy nebo podnikají? Nebo děláte někde obchodního zástupce, máte okolo sebe velké portfolio firem a chcete si velmi solidně přivydělat? Nemusíte být ani tak dobrý obchodník jako spíš vyhledávač příležitostí, o obchod se postaráme už my. Děláme IT, konzultace, dotace, tvorby řešení na míru od webů e – shopů až po automatizované systémy a složité řešení - www.MichalekConsulting.cz . Máme externí spolupracovníky, co přinesou 1 klienta měsíčně, vydělají si na 2měsíční platy. Vysoké provize z každé zakázky, kterou donesete. Obchod/příležitost je víc než snadný/á, nikomu nic nemusíte nutit, firmy stále potřebuji nova řešení, úpravy webu, nový e-shop, zautomatizovat systém a procesy, reklamu, tisk, grafiku, krizový management, obchodní strategie, externí obchodní tým, rychloobrátkové zboží, vyřešit dotace , viz. naše portfolio služeb). Stačí oslovit lidi ve svém okolí, jim nabídnout totéž tedy pokud o někomu ví, ať se Vám ozvou, vy se ozvete nám a už máte krásný pasivní příjem. Z každého klienta, který od nás vezme jakoukoliv zakázku, dostáváte provizi. Navíc klienta si umíme zobchodovat sami, vy to mate bez práce, jen nosit kontakty a doporučení, že ten člověk řeší to a to, my už si mu zavoláme a zobchodujeme jej. Pokud tedy s námi podepíše smlouvu, zaplatí fakturu, už Vám posíláme Vaší provizi. Výhoda je, že tento druh služeb potřebuje dnes opravdu každý. Velké i malé firmy, živnostníci, někdo, kdo chce startup svůj atd. Pokud máte zájem spolupracovat s námi, napište na info@michalekconsulting.cz své kontakty (číslo, email jméno) do předmětu napište externí obchodník, nebo volejte na +420 773 001 730
 • ozveme se Vám zpět.😉
 • Investovaní do projektů:

  • Máte zajímavý nápad na Startup a chybí Vám peníze? Nebo naopak máte investice a chcete bezpečně investovat do různých IT projektů a technologických Startupů, které teď zažívají boom?
  • Nabídka pro investory:
  • Máte volné finanční prostředky a přemýšlíte, jak dobře investovat? Máme tu teď skvělé nápady na zajímavé projekty, s minimálním rizikem ztráty. Projekty jsou technologického startupového rázu, část prostředků mají vlastní a řeší se další do investice díky kterým mohou rychleji růst. Velmi zajímavé zhodnocení okolo 4 až 7 % v případě finanční půjčky. Nebo dále možnost finančního vložení kapitálu a profitu ze zisku celého projektu nebo společnosti. Detaily možností, jak investovat do IT Startupů nebo zajímavých developerských projektů, Vám sdělíme rádi na osobní schůzce.
  • Nabídka investovaní projektů:
  • Máte zajímavý nápad na IT projekt, nebo další podnikatelské aktivity ale chybí Vám finanční prostředky, nebo zkušenost se spuštěním IT projektu nebo kompletní obchodní častí? Přijďte nám svou myšlenku představit, zvážíme, možnosti, vyslechneme si příběh, pomůžeme nebo sami zpracujeme podklady pro investora a našim investorům nabídku předložíme. Vyřídíme a vše připravíme s investorem, Vám předáme jasné znění podmínek, za jakých investor do projektu půjde a dohlédneme nad hladkým průběhem projektu, jeho financováním a vývojem projektu. Můžeme Vám dále pomoci z počátku s řízením celého projektu a poskytneme různé stupně podpory a hluboké manažerské zkušenosti.
  • Neváhejte nás kontaktovat s poptávkou nebo nabídkou a pojďte s námi na dobrou kávu, kde vše můžeme v klidu probrat. info@michalekconsulting.cz nebo +420 773 001 730
  • Novinky:

NO.